Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pies to nie zabawka

Pies to nie zabawka

 

Niestety w dzisiejszych czasach w dalszym ciągu dzieje się tak, że psy traktowane są jako swego rodzaju zabawki. Najprostszym tego przykładem jest taka rasa jak yorkshire terrier.

 


Wiadomo, że jest to rasa bardzo delikatna nie znaczy to jednak jeszcze, że pieski tej rasy należy ubierać i przebierać. Jednak pies to pies i dlatego też należy mu się nieco szacunku. Yorki przebierane są przede wszystkim przez swoich właścicieli, którzy bardzo często traktują je jako zamiennik po swoich dzieciach, które opuściły dom rodzinny czy też jako dzieci, których dana kobieta nigdy nie miała. Pies w tym wypadku został uczłowieczony a tak zdecydowanie być nie powinno. Pies to jednak pies i człowiek zawsze powinien o tym pamiętać zwłaszcza, że yorki mogą się niektórym właścicielom mylić z jakimiś zabawkami z racji tego, że nie są one zbyt postawne.

 


Zawsze jednak musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jednak pies to tylko pies i, że nie należy popadać w zbytni optymizm czy też w jakieś skrajności wynikające z ubierania psa w różne kolorowe ubranka.


Głosuj (0)

futrzyk 15:19:40 16/12/2015 [Powrót] KomentujStrona Główna

Zajrzało:13223

Księga Gości (0)
Dodaj do Księgi
Dodaj do Ulubionych

psisko


Archiwum
2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień


Ulubieni


Linki i stronki