Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Koty mainecoon

Koty mainecoon

No co jak co, ale ciężko nie docenić mocniej tych kociaków - sam jestem ich bardzo dużym miłośnikiem, to następny argument za tym, aby ta osoba, która nie ma aktualnie kota wreszcie zrealizowała cel. Sam nie mam aktualnie tego kota w kolekcji, ale to się bardzo szybko zmieni. Tzn. jakby nie patrzeć wychodzę z tego założenia, iż własne marzenia trzeba realizować, a więc kot mainecoon (Rasowe Koty) za krótki czas będzie wreszcie mnie bawił, powodował, że będzie urokliwie.

Dużo osób zapytuje - co jest takiego niesamowitego w kotach syjamskich. No cóż, trudno w sposób jednoznaczny napisać, bo przyczyn jest niebywale wiele. Na pewno szanuję te koty za niezwykłą zręczność. Co jak co, ale ciężko nie docenić mojego kota! A już szczególnie kot syjamski jest on bardzo akurat przeze mnie szanowany, ponieważ sprawia, że nawet bardzo nudny dzień nareszcie jest miły - to znaczy mowa o tym, iż ogólnie jest to najbardziej żwawy kot na świecie.



Głosuj (0)

futrzyk 10:55:50 21/01/2016 [Powrót] Komentuj











Strona Główna

Zajrzało:13223

Księga Gości (0)
Dodaj do Księgi




Dodaj do Ulubionych

psisko


Archiwum
2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień


Ulubieni


Linki i stronki